Díky automatizaci jsme firmě Vodafone zjednodušili práci s dokumenty a zredukovali čas strávený nad správou smluv o více než 20 hodin měsíčně

Autor: Copy General
08. 9. 2023

Našeho klienta společnost Vodafone snad ani nemusíme představovat. Široká veřejnost ho zná jako jednoho z největších a roky etablovaných mobilních operátorů. Oslovili nás kvůli přílišné složitosti administrativních procesů corporate sales. Před námi stál nemalý úkol: zjednodušit a zautomatizovat vnitřní procesy, což jsme řešili se zástupcem společnosti Kryštofem Zbytovským.

Cíle projektu 

Administrativní procesy v tak velké společnosti, jako je Vodafone, která má v České republice několik miliónů klientů, jsou velmi náročné zejména na množství a složitost vyplňovaných dokumentů.  

Naším cílem bylo celý proces prodeje

  • automatizovat, 
  • zjednodušit, 
  • a eliminovat možnost chybného vyplnění dokumentů. 

Analýza stávajících dokumentů

Nejdříve jsme společně s klientem hledali dokumenty, které by posloužily jako reprezentativní vzorky produktového portfolia. Nakonec klient vybral technickou specifikaci služby a rámcovou dohodu. Tyto dokumenty vykazovaly vysokou komplexní logiku, takže byly pro naše účely nejvhodnější. Následně jsme je tedy podrobili analýze a navrhli jejich design.

Přenos na on-line prostředí 

Potom nás čekala samotná implementace. Procesy jsme zjednodušili zejména díky integraci na interní a externí datové zdroje (sales systém, ARES). Jejich prostřednictvím jsme celý postup přenesli do on-line prostředí. 

Ukázka interaktivního dokumentu pro mobilního operátora.

Menší pracnost, méně chyb 

Přínosů projektu bylo hned několik. Za ten hlavní pokládáme snížení manuální pracnosti při vyplňování dokumentů. Tím byla časová náročnost na daný úkon menší a s ní klesla i možná chybovost. Díky automatickému přepisování údajů jsme zredukovali čas na správu smluv a dokumentů o více než 20 hodin na tvorbu jednoho obchodního případu. Automatizace také pomáhá plynulejšímu řízení oběhu dokumentů a usnadňuje evidenci zadaných dat. Trápí i vás přebujelá administrativa? Kontaktujte nás a my vám s ní pomůžeme.

 

Kontaktujte nás

Jak pomáháme klientům s komunikací

Vytvořili jsme pro naše klienty službu, která jim usnadní vymáhání pohledávek. Řešení dodáváme jako managed service, kde veškeré komunikační prostředky a nástroje běží v naší režii a klient nám pouze poskytne data. 

V České republice patříme k jednomu z nejvýznamnějších poskytovatelů tiskových řešení. Máme přes 30 let zkušeností na trhu, 200 zaměstnanců a více než 2000 klientů. Dělíme se na 3 divize – CGOS, PLAN a PRINT. V této případové studii rozebereme, jak divize CGOS, která zajišťuje efektivní propojování tisku s digitálem, dodala divizi PRINT systém automatického odesílání personalizovaných narozeninových přání.

Ketodiet je retailová společnost, která prodává vlastní produkty a služby v oblasti redukce váhy, speciální výživy a výživového poradenství. S rozvojem firmy samotné musel zákonitě přijít i rozvoj komunikačního portfolia, protože stávající přestávalo stačit. A právě s tímto se na nás firma Ketodiet obrátila.  

>
© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies